aloft
01 / 01
444 3 869

Aloft Hakkında

fikirleri sanat eserine dönüştürüyoruz.

Aloft, Türkiye’de pilot il olarak seçtiği Bursa ilinden, tüm Türkiye’de bulunan bireylerin ofis ve yaşam alanlarını kişiselleştirmek ve özgün kılmak için güçlü ve deneyimli personeli ile sizin için özel olarak tasarlayıp, uygulamasını yapıp ve anahtar teslimi olarak size teslim etmektedir.
Müstakil konut projeleri tarafında rahatlık ve modern yapı anlayışını ön planda tutarak, sinema odası, müzik odası, playstation odası, çalışma odası, spor odası, çoçuk oyun odası, misafir odası, sanat odası, davet odası, gökyüzü gözlem odası, terasında jakuzisi, bahçesinde açık hava sineması ve kış bahçesi tasarımlarını içeren Aloft, Ofis projeleri tarafında detay ve anlatımda ise çok renkli, zengin bir tasarım dilini benimsemiştir.

HİZMETLERİMİZ

MİMARİ

Aloft tasarımları , modern bir ortam için gerekli olan yeşil peyzajların, gezinti ve rekreasyon alanlarını doğayla bir arada ele almaktadır. Kentsel değerlere ve doğal kaynaklara saygı çerçevesinde gün ışığından ve manzaradan optimum yararlanacak mahremiyeti koruyacak biçimde sunuyoruz.

PROJE

Proje aşamasında uzman kadromuzun, güçlü çözüm ortaklarımız ile birlikte dirsek temasımız sürekliliği sizlere konut projelerinde ortalama teslimat sürelerimizi 60 ila 90 gün arasında, Ofis projelerinde ortalama teslimat süremizi 30 ila 45 gün arası sunmaktayız.

PLANLAMA

Aloft, Teslimatı yapılacak modern yapının ; içeriği, çizimleri, izinleri ve tedarik anlaşma süreleri gibi olmazsa olmaz kıstasların yer aldığı uygulamalı Aloft tasarımların haftalık periyottaki ilerleyişini ve anahtar teslim sürelerini netleştirip teslim etmektedir.

Tüm Dünyada aloft

Palm Beach

444 3 869
iletisim@aloft.com.tr

Chicago

444 3 869
iletisim@aloft.com.tr

Türkiye

444 3 869
iletisim@aloft.com.tr
620. Sokak Niltim
Nilüfer BURSA

Moscow

444 3 869
iletisim@aloft.com.tr

Peking

444 3 869
iletisim@aloft.com.tr

İLETİŞİME GEÇİN

iletişim
+7 (212) 654-33-35
+7 (212) 287-85-22
iletişim@aloft.com
USA, New York, 57 Quigley Bridge
Teşekkürler!. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir...
Özür dileriz, birşeyler ters gitti...
© 2017 Aloft. Tüm Hakları Saklıdır.